ارتودنسی دکتر ماهوش محمدی ارتودنسی دکتر مهیار ماهوش محمدی - متخصص ارتودنسی ارتودنسی بهترین انتخاب برای ردیف کردن دندانهای شماست. و جراحی لثه و ایمپلنت آموزش نکات لازم درباره درمان ارتودنسی

ارتودنسی چیست؟

ارتودنسی به زبان ساده و معمول ، ردیف کردن دندانهای نامرتب و بهم ریخته با حرکت دادن آنها به موقعیت صحیح می باشد. این فرآیند در طول زمان و مبتنی بر روشهای دقیق علمی و توسط متخصص ارتودنسی صورت می گیرد.

ارتودنسی تخصصی

ارتودنسی یک درمان بسیار تخصصی برای بیماران دارای ناهنجاریهای فکی-صورتی می باشد. در ارتودنسی با تلفیق اصول مکانیکی و حرکت صحیح دندانها به موقعیت درست ، مشکلات دندانی اصلاح می شود.

ردیف کردن دندانها

ردیف کردن دندانها با کمک سیم و وسایل ارتودنسی و توسط متخصص ارتودنسی انجام می شود. تنها یک متخصص ارتودنسی مهارت علمی و تجربی کافی را برای درمان ارتودنسی دارد.

جراحی لثه و ایمپلنت

با توجه به کاشت ایمپلنت در استخوان فک در طی فرآیند جراحی ، یک متخصص جراحی لثه و ایمپلنت مهارت و اطمینان کافی را برای موفقیت درمان ایمپلنت دارد. این درمان را بصورت تخصصی انجام دهید.

دکتر مهیار ماهوش محمدی دارای مدرک معتبر بورد تخصصی ارتودنسی و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند ، ایشان علاوه بر تالیفات متعدد، به عنوان مخترع دارای ثبت اختراع در زمینه دستگاههای ارتودنسی می باشند. دکتر مهیار ماهوش محمدی در مطب شخصی خودشان در منطقه پاسداران و سایر کلینیک های معتبر دندانپزشکی مشغول درمان بیماران ارتدنسی می باشند.

درمان ارتودنسی و ناهنجاریهای دندانی در کوتاه ترین زمان

ارتودنسی اطفال

بهترین روش درمان ارتودنسی

الاینر شفاف

ارتودنسی با روش الاینرهای شفاف

ارتودنسی بزرگسالان

ارتودنسی بزرگسالان

ارتودنسی شفاف

ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی اطفال

ارتودنسی اطفال (کودکان)

چرا ارتودنسی کنیم؟

ما در زندگی از زیبایی و لبخند لذت میبریم درکنار تاثیر مستقیم درمان ارتودنسی بر زیبایی لبخند آگاه هستیم ولی باید بدانیم ارتودنسی بصورت مستقیم برسلامتی بدن و بهبود عادات نادرست دهانی تاثیر میگذارد. زیبایی لبخند و صورت باعث بالارفتن اعتماد بنفس و بهبود کیفیت زندگی در تعاملات مختلف اجتماعی خواهد شد.

ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی متحرک ، ارتودنسی متحرک همراه با جراحی فک
ارتودنسی نامرئی و شفاف

دکتر مهیار ماهوش محمدی

دکتر مهیار ماهوش محمدی فارغ التحصیل تخصص ارتودنسی می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی ارتودنسی و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند. ایشان علاوه بر ممارست و تلاش فراوان در دوران تحصیل ، همواره می کوشند جدیدترین و بهترین روشهای درمانی ارتودنسی را برای بیماران خود استفاده کنند. ایشان مولف کتب مختلف می باشند و در تحقیقات مختلف علمی نیز همکاری می نمایند.

دکتر مهیار ماهوش محمدی مفتخر به ثبت اختراع در زمینه دستگاههای ارتودنسی می باشد.
ایشان در برنامه های علمی مختلف حضور مداوم داشته و در برنامه های مختلف  صدا و سیما نیز حضور داشته اند که میتوان به حضور دربرنامه زنده باد زندگی همراه همسرشان خانم دکتر شاه بیگ اشاره داشت.

دکتر مهیار ماهوش محمدی

حضور دکتر مهیار ماهوش محمدی در شبکه دوم سیما

حضور دکتر مهیار ماهوش محمدی متخصص ارتودنسی به همراه همسر ایشان سرکار خانم دکتر شهرزاد شاه بیگ متخصص جراحی لثه در برنامه زنده باد زندگی از شبکه دوم سیما

برای تعیین وقت یا مشاوره آنلاین با ما تماس بگیرید »»

آدرس

پاسداران، بالاتر از برج سفید، نبش خ حجت سوری داخل مرکز خرید پاسداران ، طبقه سوم ، واحد ۲۵

تلفن

۰۲۱۲۲۵۵۴۹۴۳

مسیریابی